#

Mogen we ons even voorstellen?

U heeft recht op goede, professionele en vooral betaalbare service en wij vullen dat aan met een vriendelijk woord en persoonlijke aandacht. Dat zit in het karakter van ons bedrijf. We werken met een team getrainde en gespecialiseerde medewerkers die uw auto onderhouden en daarbij de kosten goed in de gaten houden. Bij ons blijft u betaalbaar mobiel.

#

Maurice de Jong

Verkoop

Verkoopleider
(0348) 435 790
maurice@autowinkel.nl

#

Bastiaan Köhler

Verkoop Woerden

Verkoopadviseur
(0348) 435 790
bastiaan@autowinkel.nl

#

Folkert van der Marel

After Sales

After-sales manager
(0348) 435 790
folkert@autowinkel.nl

#

Jan van den Ham

Service Woerden

Service
(0348) 435 790
jan@autowinkel.nl

#

Ian Zevenhoven

Service

Parts & Service
(0348) 435 790
ian@autowinkel.nl

#

Erwin de Jong

Sales

Account Manager
erwin@autowinkel.nl

#

Peter Sonntag

Service Woerden

Autotechnicus
(0348) 435 790

#

Gilbert Lekkerkerker

Service Woerden

Autotechnicus
(0348) 435 790

#

Arne van der Vis

Service Woerden

Autotechnicus
(0348) 435 790

#

Robin de Winter

Service Woerden

Autotechnicus
(0348) 435 790

#

Frank Wezer

Verkoop IJsselstein

Verkoopadviseur
(030) 8000 460
frank@autowinkel.nl

#

Sjoerd van Vliet

Service IJsselstein

Service
(030) 8000 460
sjoerd@autowinkel.nl

#

Marcel de Vos

Service IJsselstein

Autotechnicus
(030) 8000 460

#

Anthoon de Kamper

Service IJsselstein

Autotechnicus
(030) 8000 460

#

Tim van Rijn

Verkoop

Sales coördinator
0348-435790
tim@autowinkel.nl

#

Tom Schols

Administratie

Administrateur
(0348) 435 790
tomschols@autocentrumvanvliet.nl